drhalise @ soninternethaber.com

 

Lut kavminde sadece o ahlaksızlığı yapanlar değil tüm toplum helak oldu!
Çünkü asıl suç; o pisliklere göz yuman, onları içinde barındıran, onlara selam veren, yiyecek ekmek, içecek su veren, " banane " diyen konu komşu çevrenin suçuydu!....
Susanların suçuydu, günahıydı, ahlaksızlığıydı bu!... Tıpkı şimdi olduğu gibi
Buradan yazmakla olmuyor lafla çok şey oluyor lâkin her şey hallolmuyor!
Toplumdaki her bir birey etrafındaki bu tür ahlaksızlığı bildirsin, eliyle, diliyle elinden geldiğince hukukunca, örfünce, adetince bu vahşileri deşifre etsin utandırsın selam vermesin buğz etsin!
Bunlar uzaydan inmiyor bunlar içimizde her yerde bunları yaşatan bizleriz!...Yazıklar olsun bu soysuzlar kadar bunları görüp de susanlara!
Bugün başkasının evladına bunu yapan, yarın senin evladına yapacak!
O zaman ah etmesin kimse!
Parası olan ahlaksızlığı satın alıyor pisliğinin üstünü örtüyor olmayan soysuz da onun bunun çocuğuna çoluğuna hayvanına sataşıyor. O özendirerek izlenilen yasaksız filmler vatandaşta(!) böyle patlak veriyor. Yazıklar olsun!
Biz hekimler kliniğimize gelen bu tür vakaların üstünü örtmediğimiz için ortaya çıkıyor bunlar iyi de oluyor!
Bildirimini gerekli yerlere yapıyoruz. Ölmemişse yavrular korumaya çalışıyoruz tıbbi ve adli. Bakmayın üstünü kapatmak için kırk takla atanlar bizi kandırmaya çalışanlar da oluyor. " Vay senin vicdanına " diyor vicdanımızı satmıyoruz ahlaksızlığın karşısında! Evet bu bizim görevimiz ama önce insanız ya hu vallahi içimiz almıyor.
Bu benim görevim olduğu kadar insan yaratılmış herkesin de görevi değil mi? Savunmasız bir canlıyı korumaya çalışmak iş işten geçtikten sonra mı olur? Bedenini kurtarsan ruhunu kim kurtarır?
Evinde, komşunda, akrabanda, mahallende, okulunda, iş yerinde yolda izde nerede olursan ol Allah´ ın savunmasız kullarının zulmüne sessiz kalma. Sadece facebookdan da yazma!... Gerekeni yap!..
Hem sen bunu yaparsan ahlaksız; ahlakını düzeltir belki topluma bir insan kazandırırsın. Susarsan toplumda bunlar normalleşir haşa neredeyse Lut kavmini aratırsın!
Kim suçsuz ki bu ahlaksızlıkta? Oğlunu tanrıya tapar gibi büyütüp " benim oğlumun elinin kiridir kadınlar " diye ortalığa salan cehalet timsali analar mı? Milletin etek boyuna karışan ahlaksızlıkta dünyayla yarışan zır cahil eğitimsiz adamlar mı? Bu tür sapkınlıkları cinsel tercih diye yutturan sözde modernler(!) mi? Kim? Her fikrin yobazı, cahili Allah´tan sadece lafta korkan yalancı münafıkları mı? Kimin eli kimin cebinde ne idüğü belli olmayan aileyi alttan alta katleden sözde aile dizileri mi? Kim? Kim suçsuz kim?...Herkes suçlu değil de ne?
Allah sana zavallıyı güçsüzü koru diyor. Sadece kendi kıçının derdine düşen, ahlaksızlığa göz yuman kendi başına yahut evladının başına gelmeden öleceğini sanmasın!
Eden zaten suçlu!...Fakat en büyük suç yapandan çok susanda!
Sustukça artıyor çünkü soysuzlar!
Bir değil bin defa YAZIKLAR OLSUN!...

 

Op.Dr.Halise Babayiğit

 Çocuk Cerrahisi Uzmanı