Brand Investten Ankara’da Bir Sosyal Sorumluluk Projesi


Daha önce Brand Invest’in bir çok etkinliğine benimde katılma şansım oldu. Başarılarından dolayı Naz Ersoy’u yürekten kutluyorum. Anadolu coğrafyasında yaşanan büyük depremin ardından önümüzdeki günlerde Ankara’da yapılacak olan Brand Invest Sosyal Sorumluluk projesi etkinliği için heyecan dorukta. Cemiyet hayatının ünlü isimlerinin de yer alacağı ve iş dünyasından farklı sektörlerin hazır bulunacağı etkinlik için geri sayım başladı.

KADRİYE CİRİTCİ BİLDİRİYOR

Brand Invest kurucusu Naz Ersoy önümüzdeki günlerde Ankara’da HiltonSA Ankara Otel’de  yapılacak olan sosyal sorumluluk projesi için hazırlık yapıyor. Bugüne kadar bir çok etkinliğe imza atan başarılı iş insanı Naz Ersoy bu projede yer alan proje ortağı Dilan Çakır ile birlikte hazırladıkları etkinliğe Ankara’da bulunan herkesi davet ediyor. Naz Ersoy, 18-19 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan merakla beklenen etkinliğin detayları ile ilgili gazetemiz için şu bilgileri verdi;

 


Brand Invest artık sosyal sorumluluk projeleriyle ihtiyaç sahiplerine destek sağlayacak. Brand Invest ilk kez hayata geçireceği “Hep Birlikte El Ele” sosyal sorumluluk projesiyle ilk etapta depremzede ailelere yardımcı olacak. Proje, 18-19 Mart’ta 13.00-19.00 saatlerinde HiltonSA Ankara Otel’de gerçekleştirilecek etkinliğe hazırlıklar devam ediyor.  Ankara’da iki yıldır çok sayıda moda, güzellik, sağlık ve astroloji etkinliğine imza atan Brand Invest, organizasyonlarında uzman konuşmacılara yer vererek katılımcıların merak ettikleri konularda bilgi sahibi olmasını sağlarken, sunduğu alışveriş ortamıyla da girişimci ve üreticinin kazanmasına katkıda bulunuyor.

Son olarak, doğal afetler, çocuk ve kadına şiddet gibi toplumu ilgilendiren hemen her konuda sosyal sorumluluk projesi düzenleme kararı alan Brand Invest, söz konusu etkinliğini “Hep Birlikte El Ele” ismiyle hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bu kapsamda öncelikle şubat ayında meydana gelen Kahramanmaraş ve Hatay merkezli depremlerden etkilenen vatandaşlara yardım için kolları sıvayan Brand Invest, “Hep Birlikte El Ele” projesinin ilkini 18-19 Mart’ta 13.00-19.00 saatlerinde HiltonSA Ankara Otel’de gerçekleştireceğiz. Pek çok tasarım ve satış standının bir araya geleceği etkinlikte, fotoğraf çekim panolarında sponsorlarımızda yer alacak.

 


Projenin gelirinin yüzde 20’si ise Ankara’daki söz konusu depremlerden etkilenen ailelere bizzat teslim edilecek. Bunun yanı sıra projede yer alan stant sahipleri de kazançlarının yüzde 15’ini gönüllü olarak etkinliğin yardım gelirine bağışta bulunacaklar.

Girişlerin ücretsiz olduğu ve depremzede ailelere bir nebze de olsa yardım etme imkanının sağlamayı amaçladığımız bu etkinliğin ister katılımcı ister stant sahibi şeklinde bir parçası olmak isterseniz, sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Gelin, yaralarımızı birlikte saralım. Herkesi bekliyoruz.