Vatan Severler Partisi Gücünü Artırarak Yoluna Devam Ediyor

Vatan Severler Partisi olarak, Türkiye içinde ve yurt dışında güçlenerek yolumuza devam ediyoruz ve bu kararlılıkla ilerlemeyi sürdüreceğiz.

Türkiye Genelinde Büyüyoruz

Türkiye genelinde il ve ilçe başkanlıklarımızın sayısı hızla artmaya devam etmektedir. Partimize olan ilgi ve katılım giderek büyüyor, teşkilatlarımız her geçen gün daha da genişliyor.

Uluslararası Temsilcilikler

Yurt dışında da ülke temsilciliklerimiz artmaya başladı ve bu süreci kararlılıkla sürdüreceğiz. Vatan Severler Partisi olarak, dünya genelinde de sesimizi duyurmak ve etkin olmak adına çalışmalarımızı genişletiyoruz.

Yönetim Kurulu ve Seçmen Artışı

Vatan Severler Partisi’nin yönetim kurulu üyeleri ve seçmen sayımız da sürekli artmaktadır. Bu büyüme, partimize duyulan güvenin ve inancın bir göstergesidir.

İttifak Davetleri

Partimizin Kurucu Lideri ve Genel Başkanı Yılmaz Gülümser olarak, çeşitli ittifak davetleri almaktan gurur duyuyoruz. Bu davetler, partimizin politikalarına ve hedeflerine olan inancı göstermektedir.

Onurlu Yürüyüş

Kurucu Liderimiz, Genel Başkan Yılmaz Gülümser’in liderliğinde, yönetim kurulu üyelerimiz ve seçmenlerimizle birlikte halkımız ve devletimizin desteğiyle onurlu yürüyüşümüz devam etmektedir.

Teşekkür Mesajı

Partimizin kuruluşundan bugüne kadar emeği geçmiş, şu anda emek veren ve gelecekte de katkı sağlayacak olan tüm değerli dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Vatan Severler Partisi olarak, bu kutlu yolda birlikte yürümekten gurur duyuyoruz.

Disiplinli ve Kararlı Çalışmalar

Yılmaz Gülümser’in liderliğinde, 35 kişilik kurucu üyelerle başlayan hareketimiz, disiplinli, azimli ve kararlı çalışmalarla ülke genelinde il ve ilçe başkanlıkları ile teşkilatlanmalarımızı arttırarak sürdürüyor. Üye sayımızın binlerle ifade edilmesi, bu çalışmaların bir sonucudur.

Seçim Hazırlıkları

Vatan Severler Partisi, en kısa zamanda seçime girme yeterliliğini kazanarak 81 ilimiz ve 970 ilçemizde yapılanmamızı tamamlayacaktır. Yüce Türk Devletimizin emrinde, Aziz Türk Milletimizin yolunda kalıcı eserlerimizle hizmet etmeye devam edeceğiz.

Teşekkürler

Sizlerle birlikte yürümekten gurur duyuyorum.

Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri ve Genel Başkanı Yılmaz Gülümser