Yıldırım: ‘’ Ülkemiz için buna değer ‘’

2010 Yılından itibaren Profesyonel Güvenlik, Temizlik, Alan ve Tesis Yönetimi, Mavi Ve Beyaz Yaka Personel Bordrolama, Turizm ve Danışmanlık alanlarında faaliyetlerini yürüten Gözay Şirketler Grubu, Kamu Kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel sektörde faaliyet gösteren firmalara verdiği önemle adından çokça söz ettirecek.
Sektörün öncülerinden Gözay Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yıldırım Ülke olarak ekonomik koşullarda refah seviyesine ulaşana dek ‘Sıfır Kar Payı’’ ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının belirlediği raiş bedel personel maliyetleri üzerinden faturalandırarak müşterilerine hizmet sunacaklarını söyledi.

İstanbul merkezli Ülke geneli Kamu Kurumları, Yerel Yönetimler, STK ve Sektöründe lider marka değeri olan Özel sektör işletmelere hizmet sunan ve her yenilikçi çalışmasında kendi branşında sektöre yön veren Gözay Şirketler Grubu Yönetim Kurulu tarafından alınan son karar tüm çevrelerce takdir topladı.
Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yıldırım ve Şirketin Pazarlama &Satış Direktörü Murat Çamkıran’ın ‘’ÜLKEM İÇİN BUNA DEĞER ‘’şiarıyla çalışarak memleket için taşın altına elini koyacaklarına vurgu yaparak hayata geçirecekleri projelerin yanında uygulayacakları stratejilerden bahsettiler.
Gözay Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yıldırım, şöyle konuştu:’’ Hepimizin malumu üzere Dünya geneli Küresel bir Ekonomik Kriz Ortamı ve Hali hazırda bu ekonomik krize karşı verilen mücadele, maalesef ki Ülkemizde Durumu fırsata çevirme telaşında olan raiş bedelde fiyat zamları, stokçuluk, aynı sektörle iştirakli firmaların ortak fiyat belirleme politikaları Vb. gibi daha fazla kar elde etme güdüsü ile hareket edip Toplumsal İnfial uyandırma çabası içinde olan azınlık bir kesimin özel gayret ve çabaları ile Vatandaşlarımız tarafından daha fazla hissedilir duruma geldi. Hükümetimizin böylesi çetin bir mücadele içinde Cumhuriyet tarihi boyunca örneği olmayan ölçüde dik duruş sergileyerek koca bir dünyaya boyun eğmemek adına gösterdiği gayret çaba elbette ki içimizde olan üç, beş Vatan ve Millet düşmanının beyhude çaba ve gayretleri ile hüsrana uğramayacaktır.
Bu gün Çanakkale ruhunu yeniden Yaşama ve Yaşatma, Sarıkamış Destanını Yeniden Yazma, Düşmanı tüm plan ve oyunları ile yeniden denize dökme gündür. Şerefli bir ulus için Kurtuluş mücadelesi sadece harp meydanında süngü ile, kağnı ile, kürekle, baltayla, silahla olmaz. Biz bu Vatan Uğruna Hiç düşünmeden Can vermeyi şeref saymış bir ecdadın torunlarıyız ve her neyimiz varsa maddi olanaklar adına yaradanın takdiri ile Bu şanlı bayrak altında kazanılmış değerlerdir. Ve bu gün o değerler ve birikimlerin bir kısmından imkânlar dâhilinde feragat etme vazgeçme günüdür…
GÖZAY Şirketler Grubu olarak kendi hizmet alanlarımızla ilgili hâlihazırda hizmet alan veya hizmete ihtiyaç duyan tüm Kurum ve Özel sektör işletmelerimize sunacağımız hizmetlerin tamamında Ülke olarak ekonomik koşullar refah seviyesine ulaşana dek ‘SIFIR KAR PAYI İLE ‘Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımızın belirlediği raiş bedel personel maliyetleri üzerinden faturalandırarak hizmet sunacağımızı Tüm kamuoyuna bildiririz.
Yönetim Kurulumuz tarafından alınmış olan SIFIR KAR Oranlı hizmet sunumu kararımızda Öncelikli gayemiz Malum süreci atlatabilmek adına mücadele içinde olan Kurum ve İşletmelerimize bir nebze de olsa nefes aldırıp maliyetlerini düşürebilmek aynı zamanda İnsan merkezli sektörel yapımızda yeni istihdam alanları oluşturarak işsizlik sorununun çözümüne de maksimum katkı sağlamaktır.
13 yıllık ticari geçmişimizde olduğu üzere ‘SIFIR KAR PAYI’ Politikası ile hizmet sunmaya başlayacağımız tüm Dostlarımızın özellikle şunu bilmelerini isteriz ki Güçlü ve Yerli Öz sermaye, Finans gücü olan GÖZAY şirketler Grubumuz Ticari faaliyet geçmişinin hiçbir döneminde VERGİ, SGK. Pirimi, Personel Özlük hakları gibi hiçbir mesuliyet ve sorumluluklarından kaçınmamış Hizmet verdiği tüm projelerinde Ana sunum sözleşmesinde taahhüt ederek imza altına aldığı şart ve koşullar ölçüsünde personel maaş ve özlük haklarını eksiksiz sunan bir yapıdır.’’ Diye konuştu.
Editöre Not:
Hizmete ihtiyaç duyan Kamu ve Özel sektör firma yetkilileri Şirketin Pazarlama ve Satış Direktörü Murat Çamkıran’ı 0501 084 74 99 nolu iletişim numarasından arayarak konuyla ilgili detaylı bilgi alabilir.