Ünlü şarkıcı İrem Derici sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Daha önce Alaçatı’da tatil yaptığı sırada ayağı ile şarap içtiği video paylaşması günlerce konuşulmuştu. Derici bu kez de tekne tatilinde beyaz göğüs dekolteli bikinisi ve “Asla duş almadım.Tuzlu sudan keçe gibi oldum. Sürekli köpüş gibi yiyoruz” itirafıyla gündeme geldi.


Hafızalara kazınan şarkıylarıyla, renkli kişiliği ve çarpıcı itiraflarıyla magazin gündemeni sallayan İrem Derici sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor. Daha önce tatilde ayağı ile şarap içtiği videosunu paylaşan ünlü şarkıcı bu kez de tekne tatilinde çektiği fotoğraf ve videolarla gündeme gelmeyi başardı.

 

Sosyal medyayı oldukça sık kullanan İrem Derici, yavaş yavaş havaların soğumaya başlamasıyla, yaz sezonunun sona ermesine az bir süre kala kenidi tekneye attı. Hayatında ilk kez tekne tatili yaptığını söyleyen ünlü şarkıcının ilk deneyim itirafları ise sosyal medyada olay oldu. Instagram hesabından çektiği videoda Derici, “Ölmedim kalmadım çok şükür. Bir buçuk valizle geldim. 3 gündür aynı bikiniyleyim. Asla duş almadım.Tuzlu sudan keçe gibi oldum. Sürekli köpüş gibi yiyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Hayatında ilk kez tekne tatilini yaptığını söyleyen İrem Derici, tekne tatilinin korkunç bir şey olduğu söylerken, İnanamıyorum! Artık yaşım biraz geçmiş” diyerek gülerek kendini ti’ye aldı. Ayrıca güneşin altında maksimum 5 dakika kalabildiğini ifade eden ünlü isim “Sonra ağlayarak aşağıya iniyorum. Ama tatil, tatildir. Dün 12 saat uyudum. Tekne beşik gibi salladıkça uyudum” dedi.

 

Fit vucüdu, güzelliği ve cesur paylaşımlarıyla gündeme gelen İrem Derici, tekne tatili sırasında çekildiği göğüs dekolteli beyaz bikinisi ile adeta büyüledi. 34 yaşındaki sanatçı bu paylaşımıyla takipçilerinden tam not aldı.

Ünlü şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz günlerde göğüslerine yaptırdığı dolgu hakkındaki bir soruya, “Göğüslerimden çok memnunum, göğüslerimi çok seviyorum” diye cevap vermişti. Derici’nin bu sözleri de oldukça konuşulmuştu.