Pierre Fabre’nin 6 Şubat'ta yaşanan deprem felaketinin ardından Fransa merkezden sağlanan bütçe ve cerrahi malzemelerle verdiği desteğe Pierre Fabre Türkiye’de  hijyen ve onarım ürünlerini ve ihtiyaç olduğu duyurulan malzemeleri temin ederek katıldı. Pierre Fabre Türkiye deprem sonrası bölgeye online sağlık hizmeti sağlamak amacıyla kurulan ve sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçen www.onlinemuayenehane.com  platformu aracılığıyla desteğini sürdürmeye devam ediyor.

Pierre Fabre Türkiye deprem felaketinin ardından bölgeye ve bölge halkına verdiği desteğe hız kesmeden devam ediyor. Pierre Fabre Türkiye ,depremden doğrudan etkilenen depremzedeler için doktor ve firmaların koşulsuz desteğiyle hayata geçirilen www.onlinemuayenehane.com platformunun destekçileri arasında yer alıyor. Deprem bölgesindeki hastaların ücretsiz olarak danışmanlık alabileceği portalda her branştan alanında başarılı hekimler yer alıyor. Deprem sonrası mağduriyet yaşayan bölge halkına sağlık desteği veren www.onlinemuayenehane. com, hastaların websitesi üzerinden kolayca randevu alarak ilgili branş doktoruyla online görüşme ve varsa tahlil sonuçlarını yükleyerek daha kapsamlı değerlendirilmesine imkan sağlıyor.İleri tetkik ve yönlendirmeler ilgili uzman hekimler tarafından sağlanarak hastaların hızla çözüme ulaşması hedefleniyor. 

Pierre Fabre Türkiye hasta ve doktor arasında köprü kuruyor

Pierre Fabre Türkiye www.onlinemuayenehane. com ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle hasta ve doktor arasında köprü kurulmasına aracılık ediyor. Pierre Fabre Türkiye, deprem bölgesindeki hastaların site üzerinden hizmet almasını kolaylaştırarak sağlık portalının tanıtımına yönelik iletişim çalışmalarına tam destek verecek. Pierre Fabre Türkiye “hep birlikte iyileşeceğiz” mottosuyla deprem mağdurlarının yanında olmaya devam edecek.     

 

Pierre Fabre hakkında: Vizyon sahibi bir eczacı botanikçi ve tutku dolu bir girişimci olan Mösyö Pierre Fabre’nin, 1951 yılında kurduğu eczane, bugün Onkoloji, Kadın Sağlığı, Üroloji, Tüketici Sağlığı ve Dermokozmetik alanlarında faaliyet gösteren, uluslararası şirketler grubuna dönüşmüştür. Pierre Fabre Laboratuvarları, Avrupa’nın en büyük ikinci bağımsız özel ilaç laboratuvarı olarak hizmet vermektedir. Ürünlerini geliştirirken doğanın sunduklarını kullanan gelirinin anlamlı bir kısmını Pierre Fabre Vakfı aracılığı ile geniş kapsamlı sosyal sorumluluk projelerinde kullanan grubun bu çalışmaları, Eccocert tarafından Mükemmel sertifikası ile derecelendirilmiştir. Köklerinden ve değerlerinden hiç kopmadan dünyaya açılan Pierre Fabre Grubu, gelirinin anlamlı bir kısmını Pierre Fabre Vakfı aracılığı ile özellikle Afrika ve Uzakdoğu’daki projelerde insanlara sağlık götürmek için ayırır. Grup, her yıl elde ettiği karın anlamlı bir kısmını, Onkoloji ve Dermatoloji alanlarında yürütmekte olduğu Ar&Ge çalışmalarına aktarmaktadır. Pierre Fabre; her türlü güzelliğin öncelikle sağlıktan geçmesi gerektiğinin bilinciyle hareket eder; bunun yanında botanikçi kimliği sayesinde ürünlerini en doğal yöntemlerle geliştirir.