"Geleceğin Sağlık Anlayışı" mottosuyla Ataşehir’de hizmet veren Well World Aesthetic & Longevity Clinic, önceki gün ‘Longevity’ buluşmalarının dördüncüsünü ünlü isimlerin de katılımıyla gerçekleştirdi. Dr. Burak Tuncer ev sahipliğindeki davette misafirler,  sağlıklı ve uzun yaşama dair bilinmeyenleri öğrendi.

Seda Vural ve Filiz Evirgen organizasyonuyla gerçekleşen davete iş, cemiyet ve magazin dünyasından isimler katıldı. Well World Aesthetic & Longevity Clinic’de davete katılan isimler geleneksel hale gelen ‘Longevity’ etkinlikleriyle koruyucu hekimliğin önemini, daha sağlıklı ve uzun yaşamanın sırlarını, alanında uzman doktordan öğrendiler.

Aynı zamanda kliniğin doktorları diş sağlığı ve estetiği, beslenme ve zayıflama gibi konularda da misafirleri bilgilendirdi.


Davete katılan isimler arasında; Yılmaz Vural, Emel Yıldırım, Güzel Kurşun, Elif Akyazıcı Girgin, Belma Ünal, Eylem Öner, Emine Yurttaş,

Esra Çam, Betül Doğrusoy, Dilek Yurttaş, Füsun-Bülent Uygun, Çetin Altay, Berna Mıçı, Beste Korkmaz, Feyza Utku, Ajda Artan,

Julia Keskin, Melis Efecik, Önür Öner, Duygu Bozkurt vardı.