Projehane Bilge Kuru ev sahipliğin de; Madam Fi işbirlği ile çok anlamlı bir güne imza attı…Ülkece geçilen bu zor günlerde bizde burada Ülkemizin ve etkilenen tüm vatandaşlarımızın yanındayız diyerek çok anlamlı bir buluşma ile güzel bir mesaj verildi.

 Alanında bir çok başarıya imza atan iş kadını Filiz Duman; 2000 yılında Alanya’da kurulan Madam Fi Academy Alanya, Anamur’dan sonra 3. Şubeyi de İstanbul Levent’te hizmete geçirdik, tüm güzellik ve bakim uygulamaları konusunda hizmet vermekteyiz ama bizim en etkin özelliğimiz sektöre profesyonel, kalifiye personel yetiştirmek ;2 adet Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okulumuz da; “Güzellik Uzmanı(estetisyen)”, “Masaj Terapisti”, “Profesyonel Makyaj Uzmanı” , “Kalıcı Makyaj Uzmanı”,

 


Bugün bir arada olmamızın sebebi ben ve tüm Madam Fi Academy ekibim Ülkece yaşadığımız afetten etkilenen kadınlarımıza 1 yıl boyunca hızlandırılmış meslek eğitimlerini verip sertifikalarını almalarını sağlayarak ayağa kalkmalarına yardımcı olabilmek. Ayrıca Mart ayı ciromuzun %10 unu afetten etkilenen ailelerimize Afad ve Ahbap sosyal yardımlaşma kuruluşlarıyla ulaştıracağız. Bugün bu amacımıza destek olmak için bizlerle olan misafirlerimize teşekkür ederiz diyerek misafirlerle yakından ilgilendi.

 

 

Projehane ortaklarından Bilge KURU; Ülkece çok zar zamanlardan geçiyoruz, üzüntümüz çok büyük ve tarif edilemez. Ama bizim amacımız bu yardımların sürdürülebilir olması yolumuz çok uzun ama elbirliğiyle bunları da atlatacağız. Bizde Projehane olarak elimizden ne geliyorsa tüm gücümüzle ve hizmet verdiğimiz markalarımızla destek olmaya devam edeceğiz, Tüm ülkemize geçmiş olsun diyerek teşekkür etti.