Samsun’ lu Yazar Şair Miraç MORÇÕL ‘ün Şiir Kitabı Çıktı

Samsunlu Gazeteci , yazar ve Şair ,  Bizim Samsun TV’de Program Yapımcısı, Moderatör Samsun Mega Haber İmtiyaz Sahibi, Genel Yayın Yönetmeni, Samsun Sanatçılar Derneği Genel Sekreter Yardımcısı, Reklam ve Pazarlama Eğitimcisi, Samsun Canik Tükoder Derneği Yönetim Kurulu Basından Sorumlu Üyesi Miraç MORÇÖL’ÜN BEKLE GELECEĞİM NEZKAM ŞİİR KİTABI OKUYUCUSU İLE BULUŞUYOR…

Büyük bir DUYGU SELİ hizmet anlayışı ve özveri ile gece gündüz demeden harika şiirlerini kaleme alan MORÇÖL, Nezkam şiir kitabını okuyucusuyla buluşturmanın haklı ve mutlu gururunu yaşıyor. Her insan hayatının olumlu ve olumsuz yönleri olduğu gibi Morçöl’ün de bu zamana kadar yavaş yavaş geçen inişli çıkışlı hayat merdivenlerinin yıllar süren hatıraları ve anılarını bu eşsiz şiir kitabında bulabilirsiniz.

Özellikle Aşk ve Duygu yüklü satırlarını okudukça iyi ki böyle bir şiir kitabını MORÇÖL, kaleme almış diyeceksinizdir. Başka, hiç bir yerden ilave olmaksızın tamamen kendi hislerini duygularını kaleme alarak ilk şiir kitabı olan BEKLE GELECEĞİM NEZKAM şiir kitabını, sizlerle buluşturmak tan son derece mutlu ve huzurlu olan MORÇÖL, adeta ilk evladı anlamına da gelen şiir kitabı ile bizce de ne kadar övünse azdır.

MORÇÖL,Yapmış olduğu açıklama da gerçekten son derece heyecanlı ve mutluyum bu benim ilk şiir kitabım inşallah Allah nasip ederse ikinci şiir kitabımı da ilerleyen aylarda okuyucularımla buluşturmak için yine gece gündüz demeden duygulu ve aşk kokan şiirlerimle inşallah siz kıymetli okuyucularımla beraber olacağız diyerek sözlerini tamamladı.

İsmet AKTAŞ
Bizim Samsun TV Genel Koordinatörü