Bilkent Sahne AST, Nisan ayında da birbirinden değerli oyuncuları ve çok değerli tiyatro eserlerini seyircisi ile buluşturacak. 

 Bilkent Sahne AST’ta nisan ayı  Kirazlıköy’den Tatavla’ya, Tatavla’dan Kurtuluş’a uzanan adıyla bile dönüşümün merkezlerinden olan bir semtin iki kadın üzerinden hikâyesinin anlatıldığı Tatavlada Son Dans oyunu ile 1 Nisan’da start alacak. Eleni’ye hayat veren Sumru Yavrucuk’un Rumca şarkısıyla renk kattığı oyunun diğer başrolünde ise Gül karakterine hayat veren Deniz Çakır var. 9 Nisan’da ise Baturay Özdemir stand-up gösterisi ile keyifli bir akşama ev sahipliği yapacak.

Palto Sahne tarafından sahneye taşınan “Patent Dedektifi” isimli çocuk oyunu 1 Nisan’da çocuklarla buluşacak. Tarihsel bir konu anlatırken aynı zamanda çocuklara seçim kartlarıyla oyuna yönlendirme yapma özgürlüğü tanıyan oyun sayesinde çocuklar tiyatro izlerken oyunun da bir parçası olmuş olacak. 

 N’sin Güldürken Düşündürecek

Deniz Fırat Aksoy'un gerçek bir hikâyeden yola çıkarak uyarladığı ve Serhat Nalbantoğlu'nun yönettiği "N'SİN" 2, 8, 15 ve 28 Nisan tarihlerinde tiyatro severlerle yine bir araya gelecek. Oyun, Aziz Nesin'in 4 Temmuz 1965'te Moskova'dan dönüşünde polis tarafından gözaltına alınmasını ve akabinde gelişen olayları mizahi bir dille sahneye aktarıyor. 60 yıl sonra bile değişmeyen düzeni hicveden oyun, tiyatro severleri güldürürken aynı zamanda dün ile bugün arasındaki bağı gözler önüne serecek.

 Usta Oyuncular Bilkent Sahne AST’taNobel ödüllü İtalyan yazar Dario Fo tarafından yazılmış; Mahir İpek, Mehmet Ulusoy, Yıldırım Şimşek gibi usta oyuncuların kadrosunda yer aldığı, iki perdelik tiyatro oyunu “Bir Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü’’ 11, 29 Nisan tarihlerinde tiyatro severler ile buluşacak. 

 Sihirli bir sorgu hikayesi

Hüseyin Avni Danyal ve Başak Daşman’ı buluşturan konuk etkinlik “Kelepçe Kullanma Kılavuzu” ise 27 Nisan’da Bilkent Sahne AST’ta olacak. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı bu sorguda oldukça zeki ve entelektüel bir kadın, pek de zeki olmayan inatçı bir polisin karşısında kendinden emin, göz altı süresinin bitmesini beklerken polis sadece teşkilattan ve çalışma hayatından kurtulmak derdinde.

 23 Nisan Coşkusu Bilkent Sahne AST’ta

Dünya çapında büyük ilgi ve beğeni toplayan sevilen müzikal Baby Shark 29 Nisan’da Bilkent Sahne AST’ta çocuklar ile buluşuyor. Baby Shark’ın eğlence dolu ve eğitici şarkılarıyla harika danslara eşlik edip hayranı oldukları karakterlerle tanışma fırsatı yakalayacak olan çocuklar, yediden yetmişe herkesin büyük beğenisini toplayan yerli çizgi film karakteri Kral Şakir ile de yine 29 Nisan’da bir araya gelecek.

 Distopya içinde yaşanan aşkı, karanlığın içinde bile var olabilen aydınlığı anlatan, Rutkay Aziz’in yönettiği ve aynı zamanda rol aldığı 1984 Büyük Gözaltı ile 30 Nisan’da gösterimi olan son oyun oluyor.

 Biletler biletix.com, bubilet ve Bilkent Sahne AST gişede.

Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında

25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısı altında yer alan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa'nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye'nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık yönetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır.  Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan TEPE NAUTILUS, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından 'Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır' mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı İş GYO’ya ait EGE PERLA’nın varlık yönetimini yapmaktadır. İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) terminal ve gemilerindeki ticari alanlar ile İş Portföy Yönetimi A.Ş.’ye ait Manzara Adalar, Narcity ve Bilkent Üniversitesi ticari alanları için kiralama hizmeti vermektedir.