Oktay Atasoy ve Murat Güner “Ulan Salih” Galasında…

 Says Medya’nın yapımcılığını üstlendiği “Ulan Salih” adlı sinema filminin galası, önceki akşam Özdilek Sinema Salonları’nda gerçekleşti.  
Salih Aksu yapımcılığında gerçekleşen “Ulan Salih” filminin oyuncu kadrosunda ise,  İnan Ulaş Torun, Eslem Akar , Levent Sülün, Aleyna Dalveren, Metin Keçeci , Tülay Bulut, Tayfun Sav, Buğra Ağalday, Ahmet Dursun, Fatoş Baş, Funda Dönmez gibi oyuncular yer alıyor.

 Hem komik hem dillere pelesenk olan olacak esprileri ile kahkaha dolu bu film, Salih’in başından geçen olayları komik ve aynı zamanda dramatik bir şekilde anlatıyor. 10 Mart’da vizyona giren “Ulan Salih” filmi, komedi severleri sinemalara davet ediyor.

 ACIMIZ’I UNUTMADIK!
Gala’da, izleme öncesinde sorulara yanıt veren oyuncu grubu, film hakkında, “Çok heyecanlıyız, hiç birimiz filmin hazır ve bitmiş halini izlemedik. Acımız’ı da unutmadık. Acımız bir tarafta duruyor ama hayat da devam etmek zorunda. İşimizi de yapmaya devam etmek zorundayız. Kötü günlerden geçiyoruz ama belki insanlara umut olabilir ve güldürebiliriz belki.” diye konuştular.

 Bir çok ünlü ismin de katıldığı Gala’da  OA Medya Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Atasoy ve Rega Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Murat Güner’de davetliler arasındaydı.