Kısa bir süre sonra izleyicisi ile buluşacak olan Senaristliğini ve yapımcılığını Mevlüt BORA ’nın üstlendiği, Garipler Dizisinin Yönetmen koltuğunda Anıl Onur DEMİR var. Başrollerinde Kurtuluş YILMAZ, Sema ÖZTÜRK, Metin YILDIZ, Ceylan YILDIZ, Okan SELVİ, Handan EKİCİ, Cahit KAŞIKÇILAR, Kaya ERDAŞ, Edip TÜFEKÇİ ve Sinan BENGİER gibi birbirinden değerli ve ünlü isimler bu özel projede yer almakta.

 

Suç, Dram ve Aksiyon türündeki dizi; son zamanların en iyi dizilerinden biri olacağı şimdiden konuşuluyor. Merakla beklenen dizinin kısa zamanda Youtube üzerinden fragmanı ve demo bölümü paylaşılacak. Çarpıcı ve birçok önemli konuya değinen garipler dizisinin hangi dijital platformda yayınlanacağı henüz belli değil. Dizi yönetmeni, senaristi ve başrol oyuncusu dizi ile alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Yönetmen Anıl Onur DEMİR: “Öncelikle bu güzel projede yer almama vesile olan eski dostum senarist ve yapımcı Mevlüt Boraya teşekkürlerimi sunuyorum. Çok kısa bir zaman diliminde bu güzel ekip ile Ankara’da böyle iddialı bir projenin içerisinde yer almak muazzam. Oyuncu kadromuz çok renkli ve usta isimlerin yanı sıra özellikle başrol oyuncumuz olan Kurtuluş Yılmaz'ın hem sıcakkanlılığı hem de projeye olan inancı beni olumlu yönde çok etkiledi. Dijital platformda yer alacak olan projemiz hem aksiyon hem de verdiği mesajalar açısından ses getirecek. Senaryonun vermek istediği mesajları en güçlü şekilde yansıtmaya çalışacağız. Hızlı bir başlangıç ile demo çekimlerimizi gerçekleştirdik ve bölüm hazırlıklarımıza başladık. Umarız en kısa zamanda sizlerin de seyrine fragmanımızı sunmuş olacağız. Türkiye’de son 10 yılın en iyi projesi diyebilirim, oyuncular çok iyi ben çekerken Heyecanlandım eminim seyircide çok heyecanla izleyecek, usta oyuncu kadrosu ve hiç görülmemiş senaryosu ile herkesin beğeneceği büyük bir proje geliyor, şimdiden yapımcımız ve senaristimiz Mevlüt Bora’yı candan kutlarım”dedi.

 

Oyuncu Kurtuluş YILMAZ ise “Bu kadar büyük bir projede yer almak benim için büyük bir şans. Çok kıymetli usta oyuncularla çalıştık, başarılı bir proje, senaryo çok iyi yönetmenimiz çok iyi, Tüm ekip arkadaşlarımı candan kutlarım güzel iş çıkardık. Sıkı bir hazırlık sürecinden geçtik. Aksiyon yönetmenime ve oyuncu koçuma çok teşekkür ederim. Kurtuluş Ahlatlı karakteri sadece mahallenin sevilen delikanlısı gençlerin abisi değil gariplerin ya da kendisini garip olarak hissedenlerin abisi. Yorucu bir yolculuğumuz var heyecanla çalışmalarımız sürüyor. Garipler dizisi herkesin severek izleyeceği bir proje olacak.  Şimdiden emeği geçen tüm herkese, sabırla bekleyen izleyicilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” Şeklinde konuştu

 

Çok özel mekânları ve çarpıcı içeriği ile Dünyayı Yakacak olan Gariplerin hikâyesini anlatan dizinin çekimleri devam ediyor, çok yakında seyircisiyle buluşacak.